Dlaczego my?

Wybierając naszą firmę, masz pewność, że spotkasz profesjonalistów, którzy w dobrej atmosferze zasugerują rozwiązania wspierające Twój biznes. Zadaniem firmy Grasta, jest rozszerzanie możliwości biznesu dzięki wdrażanym technologiom.

Nasza misja

Dostarczanie wysokiej jakości produktów w oparciu o bogate doświadczenie w IT. Jesteśmy entuzjastami, którzy chętnie poznają nowe branże, aby tam wprowadzać rozwiązania, wpływające na biznes naszych klientów.

Zespół

Przemysław Starosta

Doświadczony programista baz danych, trener programowania oraz kierownik projektów informatycznych. Współpracował z takimi firmami jak GSK, T-Mobile, E&Y, Lidl czy Volvo. Interesuje się automatyzowaniem procesów w firmach z wykorzystaniem machine learning. Rozwija swoje umiejętności poprzez udział w wielu projektach, gdzie modeluje i implementuje rozwiązania bazodanowe, ETL, big data czy machine learning. Jest mu bliski każdy temat związany z analizą i wykorzystaniem danych. Prywatnie uwielbia odwiedzać nowe miejsca i odpoczywać z książką lub gitarą w rękach.

Mateusz Grab

Specjalista technologii .Net, doświadczony praktyk systemów ERP oraz procesów wytwarzania i wdrażania oprogramowania. Lubi dzielić się wiedzą jako korepetytor.

Sebastian Szafran

Biegły programista C#. Jako samouk pasjonata zdobywał widzę na własną rękę już od najmłodszych lat. Posiada bogate doświadczenie zdobyte długą współpracą z liderami branży programistycznej. Entuzjasta wzorców projektowych uznawanych na całym świecie oraz clean code- zawsze dąży do tego, aby projekt był elastyczny i przygotowany na wprowadzanie nawet skomplikowanych zmian biznesowych wedle zaleceń klienta. Regularnie śledzi nowinki techniczne ze świata IT, aby pozostać na bieżąco z trendami i używanymi technologiami. Poza światem zer i jedynek pozostaje aktywny sportowo - ćwiczy na siłowni oraz sparuje na matach od Brazylijskiego Jiu-Jitsu.

Umów się z nami na spotkanie

Napisz do nas