Dlaczego my?

  Jesteśmy zespołem, który charakteryzuje się zgraniem, pasją i doświadczeniem nabytym w projektach zarówno dla małych podmiotów jak i dużych korporacji. Członkowie naszego zespołu żyją potrzebami klientów, bo ich zaspokajanie uzależnia bardziej niż poranna kofeina. Jesteśmy entuzjastami, którzy chętnie poznają nowe branże, aby tam wprowadzać rozwiązania, wpływające na biznes naszych klientów. Wybierając naszą firmę, masz pewność, że spotkasz profesjonalistów, którzy w dobrej atmosferze zasugerują rozwiązania wspierające Twój biznes. Jesteśmy dla Ciebie, trafiamy w 10 i proponujemy:

 • 1. Tworzenie dedykowanych aplikacji - na wszystkich możliwych platformach
 • 2. Obsługę istniejących w firmie aplikacji
 • 3. Integrację danych - zbieranie danych z różnych źródeł, transformowanie ich do potrzebnej postaci i ładowanie do systemów w firmie
 • 4. Udostępnianie oraz administracja bazami danych
 • 5. Obsługę informatyczną (dostarczenie sprzętu, pomoc przy zakupie, opieka nad sprzętem)
 • 6. Obsługę raportów, plików excel, tworzenie dashbordów z danymi
 • 7. Automatyzację procesów w firmie(stworzenie oprogramowania np. do automatycznych zamówień bez udziału klienta)
 • 8. Stworzenie mechanizmów machine learning (np. prognoz sprzedażowych)
 • 9. Optymalizację istniejących rozwiązań informatycznych w firmie.
 • 10. Wypicie kawy w partnerskiej atmosferze ☺

Nasz zespół

Przemysław Starosta - właściciel firmy

Doświadczony programista baz danych oraz procesów ETL, trener programowania, wykładowca oraz kierownik projektów informatycznych. Współpracował z takimi firmami jak GSK, Lidl, Sii, Lidl, Raben czy Krispol. Interesuje się analizą danych i automatyzowaniem procesów w firmach . Rozwija swoje umiejętności poprzez udział w wielu projektach, gdzie modeluje, implementuje i administruje rozwiązania bazodanowe, ETL oraz big data. Jest mu bliski każdy temat związany z analizą i wykorzystaniem danych.

Dominik Ludwiczak

Software developer - specjalista z zakresu PHP Laravel. Odpowiada za aplikacje webowe i mobilne. Chętnie pracuje zarówno jako frontend i backend developer. Świetnie radzi sobie również w zadaniach bazodanowych.

Łukasz Wenskowski

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży - odpowiada za kontakt z klientami i przygotowanie ofert. Prowadzi rozmowy biznesowe, szuka dla nas miejsca na rynku i wciąż zasypuje nowymi propozycjami działania. Utalentowany sprzedawca.

Marcin Krzyżaniak

Software Developer - człowiek od tworzenia i aktualizacji większości aplikacji w naszej firmie. Utalentowany programista C#. Nie obce mu technologie windowsowe i webowe. Znakomity praktyk i pasjonat czystego kodu.

Przemysław Kubiś

Junior Software Developer - naturalnym środowiskiem jego pracy jest C# i bazy danych. Wciąż rozwijający się programista, który nie boi się coraz to nowych wyzwań w naszej firmie

Umów się z nami na spotkanie

Napisz do nas