Junior Front-end developer

20 - 30 zł netto/h (B2B) lub 3000-3500 zł netto (umowa o pracę)

Wymagania

  • Angular, HTML5, CSS
  • znajomość JS i TS
  • mile widziany WordPress, PrestaShop
  • mile widziana umiejętność odróżnienia różowego od łososiowego

Dodatkowe atuty

  • Praca zdalna w dowolnych godzinach w rozliczeniu tygodniowym
  • Realny wpływ na tworzone produkty
  • Praca w małej firmie
  • Możliwość nauki pod okiem doświadczonych specjalistów
  • Dostęp do https://www.pluralsight.com/

Zakres obowiązków

  • Tworzenie layoutów dla autorskich aplikacji
  • Analiza i poprawy dotychczasowych rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Udział przy planowaniu kolejnych kroków w procesie wytwarzania oprogramowania

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Grasta z siedzibą w Poznaniu, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)